top of page
How To Tell a Secret: Film & Q&A
How To Tell a Secret: Film & Q&A

Thu, Oct 19

|

Warszawa

How To Tell a Secret: Film & Q&A

undacja Edukacji Społecznej z okazji 19-ej Europejskiej Konferencji AIDS organizowanej przez European AIDS Clinical Society zaprasza na bezpłatny pokaz filmu "How to Tell a Secret" reż. Shaun Dunne, Anna Rodgers.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

Oct 19, 2023, 7:00 PM – 9:30 PM

Warszawa, Gen. W. Andersa 5, 00-147 Warszawa, Polska

About the event

Fundacja Edukacji Społecznej z okazji 19-ej Europejskiej Konferencji AIDS organizowanej przez European AIDS Clinical Society zaprasza na bezpłatny pokaz filmu "How to Tell a Secret" reż. Shaun Dunne, Anna Rodgers.

Data: 19 października 2023 Godzina: 19:00 Miejsce: Kino Muranów

HOW TO TELL A SECRET to wyjątkowy film, który rzuca świeże spojrzenie na życie z HIV. To historie, które zapadają w pamięć i stawiają pytania, na które warto poszukać odpowiedzi. Wciągnijcie się w historię i przygotujcie się na niezapomnianą podróż filmową! Warto go zobaczyć niezależnie od wieku i płci; działania, w jakie bohaterowie przekuli swój początkowy smutek i bezsilność po diagnozie to prawdziwa iskra nadziei.

https://www.howtotellasecret.com/

Po projekcji filmu, mamy dla Was coś wyjątkowego - sesję Q&A z udziałem Robbie'go Lawlor'a. To okazja, by dowiedzieć się więcej o procesie powstawania filmu, zadać pytania i podyskutować na tematy poruszone w filmie.

Co zrobić, by wziąć udział w wydarzeniu? Zapisz się przez formularz. Wstęp jest całkowicie bezpłatny. W wydarzeniu może wziąć udział każda osoba, nie tylko uczestnicy konferencji. Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie finansowane jest przez Ambasadę Irlandii w Polsce.

Share this event

bottom of page